RODINNÉ PODUJATIA

Marina Liptov sa nachádza v nádhernej lokalite priamo na brehu Liptovskej Mary, čo vytvára krásne a romantické prostredie pre vaše podujatia. Užijete si nádherný výhľad na hory a jazero, čo vytvára jedinečnú atmosféru pre vašu udalosť z našej modernej reštaurácie alebo z nášho móla.

Kapacita:

  • Reštaurácia: 65 osôb
  • Mólo: 200 osôb
  • Možnosti podujatí:

    1. Svadby: Naša reštaurácia a terasa s výhľadom na jazero a hory sú ideálnym miestom pre vašu svadbu. Kapacita reštaurácie je 65 osôb, čo znamená, že môžeme hostiť aj menšie svadby v intímnom prostredí.
    2. Oslavy: Nech už oslavujete výročie, narodeniny alebo iný špeciálny okamih, Marina Liptov je ideálnym miestom pre vašu oslavu. Naše priestory vám poskytnú dostatok miesta pre hostí, aby sa zabavili a užili si spoločné chvíle.
    3. Krstiny: V našom rezorte môžete usporiadať krstiny pre vaše dieťa. Máme dostatok priestoru a vybavenie, aby sme vám pomohli usporiadať tento špeciálny moment pre vašu rodinu.
svadba Marina Liptov
Reštaurácia Marina Liptov

Okrem nádherného prostredia a kapacity priestorov ponúkame aj ďalšie výhody. Naši kolegovia vám pomôžu s plánovaním a usporiadaním každého detailu vašej udalosti. Z našej širokej ponuky jedál si určite vyberiete to, čo vašim chuťovým pohárikom polahodí najlepšie.

Marina Liptov vám ponúka výnimočný zážitok pre vaše rodinné podujatie v nádhernom prostredí s nádherným výhľadom. Tešíme sa na to, že vám pomôžeme usporiadať nezabudnuteľnú udalosť, ktorá sa navždy zapíše do pamäti vašej rodiny.

Ak máte záujem o usporiadanie svojho rodinného podujatia v rezorte Marina Liptov, neváhajte nás kontaktovať. S radosťou vám poskytneme viac informácií o cenách, dostupnosti a možnostiach prispôsobenia vašej udalosti vašim potrebám.