fbpx

Svadba na Marine       
           

Vyplávajte do spoločného života priamo z prístavu Marina Liptov

Rezort Marina Liptov predstavuje dotyk človeka s prírodou. Prírodné prostredie, do ktorého je rezort zasadený, ponúka krásne výhľady na okolité hory a naše Liptovské more. Rezort bol  navrhnutý a postavený pre ľudí, ktorí túžia po harmonickom živote, preto veríme, že práve Marina Liptov je vhodným miestom na oslávenie vašej spoločnej lásky a začiatok novej kapitoly života v kruhu vašich najbližších.

       
           

Svadobný obrad

Obrad je pre mnohých tá najdôležitejšia súčasť svadby. Predstavuje intímnejšiu a romantickejšiu časť svadby, preto si zaslúži špeciálne miesto, kde sa odohrá. V rezorte Marina Liptov máme na výber niekoľko priestorov na obrad vrátane netradičnej možnosti sobášu na lodi, ktoré vám ponúknu súkromie, pocit jedinečnosti a čarovné prírodné scenérie. 

Mólo 900 m2 / 300 ľudí

Levanduľové pole

Obrad na lodi Pedro – max.8 ľudí

Terasa rekreačnej vily s výhľadom –  203,4 m2

 

       
           

Plánujme spolu:

Veríme, že dobrá organizácia je 99% úspechu, preto nič nepodceňujeme a snažíme sa s našimi klientmi svadbu pripravovať priebežne, tak aby bol naplánovaný a doladený každý detail.  Radi s Vami prejdeme všetkými štádiami prípravy:

 • Prvé stretnutie a prehliadka priestorov
 • Zaplatenie zálohy a stanovenie záväzného termínu
 • Výber menu, výzdoby a doplnkových služieb
 • Potvrdenie služieb a doladenie príprav
 • Váš deň D

       
           

Potrebovali by ste najskôr vedieť predbežnú cenovú kalkuláciu? Vyplňte náš formulár a my sa vám ozveme.

Formulár:

  Máte záujem o ubytovanie?

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením GDPR o ochrane osobných údajov(viac info tu)
  • Finálna cena svadby sa odvíja od počtu hostí a objemu objednaných služieb
  • Pre svadobných hostí aj mladomanželský pár je k dispozícii ubytovanie v našich rekreačných vilách  s kapacitou max. 20 ľud
  • V rámci hostiny ponúkame 15% zľavu na víno

  Pozrite si špecifikáciu  svadobnej ponuky    

  Špeciálna ponuka pre novomanželov na rok 2024  – Nechajte nás zachytiť úsmevy, slzy šťastia aj smiechu a momenty romantiky Vášho veľkého dňa.

  Chceme, aby vaša svadba zostala v pamäti nielen vám, ale aj tým, ktorí sú Vám najbližší. Preto sme si pre vás na rok 2024 pripravili špeciálnu ponuku. Budeme radi, ak s vami budeme môcť zdieľať krásne momenty zo svadby aj na naše marketingové účely. V prípade, ak nám poskytnete vaše svadobné fotky a video na propagačné účely, my vám zabezpečíme plne hradené služby skúseného fotografa a kameramana na naše náklady.  Náš tím sa postará o každý detail, aby vaše fotografie a video boli naozaj výnimočné.