Gastronómia

Reštaurácia, kaviareň a bufet

KONTAKTY

Recepcia MARINA LIPTOV 
+421 902 605 605 
info@marinaliptov.sk

REŠTAURÁCIA

Po – Ne
10:00 – 22:00

MARINA CAFE

Po – Pia
07:00-20:00 
So – Ne
09:00 – 20:00

BUFET U BOBRA

Po – Ne
10:00 – 19:00
(júl – august)

Reštaurácia MARINA LIPTOV

Reštaurácia MARINA LIPTOV je jedinečné miesto, ktoré pohladí všetky vaše zmysly zaujímavým interiérom, nádhernými výhľadmi a poctivou kuchyňou.

Reštaurácia Marina Liptov je vzdialená iba 6km od Bešeňovej a 15km od Liptovského Mikuláša a Ružomberka. Je to práve ideálna poloha v srdci Liptova, ktorá láka rodiny a priateľov na milé stretnutia.

Vaše chuťové poháriky si prídu na svoje vďaka poctivým jedlám našej kuchyne, ktoré ulahodia aj mlsným jazýčkom. Naši kuchári sa zameriavajú na prípravu jedál z domácich čerstvých surovín, na rybacie špeciality a pravidelne spolupracujú s lokálnymi farmami.

Reštauracia Marina Liptov

Miesto na oslavu

Hľadáte dokonalé miesto na oslavu, svadobnú hostinu či inú krásnu udalosť? Rozprávkovejšie nenájdete! Veď čo viac si priať? Vynikajúce jedlo, nápoje, jedinečné prostredie a ešte krajší výhľad…To všetko nájdete v Marine Liptov!

Napíšte nám na rezervacie@marinaliptov.sk a my vám s radosťou vypracujeme ponuku podľa vašich predstáv.

Bufet u Bobra

Bufet na pláži

V lete je veľmi obľúbený Bufet u Bobra na móle, kde si pochutíte na hamburgeroch, pizzy, hot-dogoch či hranolkách. K dispozícii je vonkajšie sedenie na móle so stojanmi na bicykle.

Galéria