Cena za jednodňový pobyt:

1 osoba / 350 € | 2 osoby /  450 € | 3 osoby / 550€ | 4 osoby  / 650

Cena za dvojdňový pobyt:

1 osoba / 775 € | 2 osoby /  950 €| 3 osoby /1125€ | 4 osoby  / 1300 €

Termíny na pobyt na lodi:
01.06 – 30.09

rezervacie@marinaliptov.sk

JEDINEČNÝ POBYT NA LODI

Vyskúšajte si dokonalý únik do sveta relaxu a pohody v netradičnom type ubytovania, aký v bežných hoteloch nenájdete. Či už sa chcete len opaľovať na sundecku, obdivovať krásu okolitého prostredia a liptovskej prírody pri západe alebo východe slnka, vykúpať sa v príjemných vodách Liptovskej Mary alebo si užiť vodné športy – pobyt na lodi vám ponúka všetko to a ešte omnoho viac. Navštívte nás a objavte nový rozmer oddychu!

BLIŽŠIE INFORMÁCIE O POBYTE

-na lodi je možné ubytovanie aj počas menej priaznivého počasia

-počas celej doby je vám k dispozícii kapitán a kvalifikovaná posádka, kapitán na noc odíde, ale budete mať k dispozícii kontakt v príprave núdze

-plná penzia v prípade 2-dňového pobytu(začne sa večerou) , 3-chodová večera donesená na loď , raňajky na lodi a obed v reštaurácii Marina

-trojchodová večera a raňajky donesené a servírované priamo na lodi v prípade jednodňového pobytu

-zážitok je vhodný pre max. 4 osoby, pobyt je vhodný aj pre deti

-psíkov na lodi nie je možné ubytovať

-paddleboardy alebo bigsup budú v rámci oboch pobytov v rámci pobytu poskytnuté zdarma

-možnosť zapožičania skútra na celý deň za zvýhodnenú cenu

AKO BY TO MOHLO VYZERAŤ

Jednodňový pobyt 

Noc na lodi Vám zaručí nezvyčajný zážitok, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Pobyt sa začne  podvečernou plavbou, počas ktorej si budete môcť zaplávať pri zapadajúcom slnku v našej krásnej Liptovskej Mare a kochať sa pohľadom na letnú večernú oblohu. Po absolvovaní vyhliadkovej plavby s výkladom kapitána po okolitých tajuplných zátokách, si užijete delikátnu trojchodovú večeru donesenú a naservírovanú priamo na palubu. Na noc Vás kapitán ukotví na bezpečnom mieste a Vaša noc v krásnom prostredí so zvukmi okolitej prírody a vody vás bude unášať do ríše snov. Ráno Vás po zobudení budú na palube čakať bohaté raňajky a pobyt na lodi sa zavŕši raňajšou kratšou plavbou.  

Dvojdňový pobyt

Jeden deň pobyt navyše Vám umožní dosýta si užiť okrem vyhliadkových plavieb ráno aj večer bohaté športové aktivity na vode či na súši, a dopriať si obed s výhľadom v reštaurácii Marina. 

Harmonogram programu pobytu Vám bude zaslaný po rezervácii na email a je možné upraviť ho na základe vašich preferencií.

Pripravte sa na dokonalý relax a pohodu, a doprajte si únik zo svojich bežných dní.