Kotvenie lodíLodenica

U nás zakotvíte, či ste kapitán, jachtár, vodný skútrista, rybár, alebo len milovník vody. Marina Liptov je Váš prístav.

Máte loď, či jachtu? Využite skvelú ponuku a prenajmite si kotviace miesto v našom prístavisku, ktoré tu bude vždy pre Vás.

Viac informácii získate na marina@marinaliptov.sk

Že loďku nemáte a túžite preskúmať krásy zátok Liptovskej Mary? Žiaden problém, prenajmite si ju v našej požičovni lodí. Veľmi obľúbené sú tiché elektrolode s volantom a strechou pre 4 osoby.

Aktívni vodáci si u nás taktiež prídu na svoje. Ocenia vodné skútre, paddleboardy, pramice, kajaky či kanoe.

Presvedčte sa na vlastné oči a objavte čaro Mariny Liptov.

Mólo

Naše mólo si zamilujete. Je to korzo a miesto, odkiaľ sa naskytajú výhľady na tatranské končiare. Je prístavom nielen pre kotviace lode, ale aj pre Vás. Tak nachvíľu zakotvite a vydýchnite si. Je tiež náučným chodníkom sa dozviete informácie o miestnom vtáctve, rybách, zverine a pohoriach. Dozviete sa niečo aj o histórii Liptovskej Mary a jej okolia.

Užívajte si drink s priateľmi s Liptovskou Marou ako na dlani. Pre aktívnych ľudí sme nachystali na pláži jedinečné outdoorové fitko, ktoré môžete využiť naozaj kedykoľvek. V letnej sezóne je pripravená relax zóna s atraktívnymi baldachýnmi na móle a na pláži, ležadlami a tulivakmi. Na trávnatej ploche môžete športovať, zatiaľ čo tí najmenší sa vyšantia na detskom ihrisku s kopou atrakcií.

Naše mólo je jedinečné. Táto drevená krása sa rozprestiera na ploche neuveriteľných 2000 metrov štvorcových a je unikátom vôbec na celom Slovensku!

Mólo

Lodenica