fbpx
               
                   

Kotvenie lodíLodenica

U nás zakotvíte, či ste kapitán, jachtár, vodný skútrista, rybár, alebo len milovník vody. Marina Liptov je Váš prístav.

Máte loď, či jachtu? Využite skvelú ponuku a prenajmite si kotviace miesto v našom prístavisku so službami a členstvom v Marina Boat Club.

Viac informácii získate na rezervacie@marinaliptov.sk alebo na telefónnom čísle +421 903 924 919.

Kotviace miesta na sezónu 2024 už v predaji. Počet miest je limitovaný.

REGISTRÁCIA KOTVIACEHO MIESTA SEZÓNA 2024Evidenčné označenie plavidla
Celosezónne kotvenie 01.05.-31.10.2024

Naše mólo si zamilujete. Je to korzo a miesto, odkiaľ sa naskytajú výhľady na tatranské končiare. Je prístavom nielen pre kotviace lode, ale aj pre Vás. Tak na chvíľu zakotvite a vydýchnite si. Je tiež náučným chodníkom sa dozviete informácie o miestnom vtáctve, rybách, zverine a pohoriach. Dozviete sa niečo aj o histórii Liptovskej Mary a jej okolia.

Užívajte si letné nápoje s priateľmi s Liptovskou Marou ako na dlani. Pre aktívnych ľudí sme nachystali na pláži jedinečné outdoorové fitko, ktoré môžete využiť naozaj kedykoľvek. V letnej sezóne je otvorený gril bar a pripravená relax zóna s atraktívnymi baldachýnmi na móle a na pláži, ležadlami a tulivakmi s vyhradenou zónou na plávanie. Na trávnatej ploche môžete športovať, zatiaľ čo tí najmenší sa vyšantia na detskom ihrisku s kopou atrakcií.

Naše mólo je jedinečné. Táto drevená krása sa rozprestiera na ploche neuveriteľných 2000 metrov štvorcových a je unikátom vôbec na celom Slovensku!

CENNÍKY

Lodenica