RybárčenieKrásna Liptovská Mara má svoje popredné miesto aj v oblasti rybolovu. Patrí dokonca medzi najlepšie zarybnené vody zaradené v kaprovom režime na Slovensku. 

Má bohaté zastúpenie týchto rýb: kapor, lieň, štuka, zubáč, ostriež, jalec hlavatý, boleň, podustva, pstruh dúhový, pstruh jazerný, sem tam možno natrafiť aj na sumca a úhora. Lov rýb je povolený od 1.6. do 15.3. Lov prívlačou a lov na rybku je povolený od 15.6 do 31.1. Lov je povolený na dve udice pri love na ťažko a na plávanú, pri love prívlačou a muškárení môžete používať len jednu udicu. Loviaci si môže v jednom dni ponechať najviac 2 ks kapra, lieňa, šťuky, zubáča, sumca, boleňa, alebo ich kombináciu, prípadne 4 ks lososovitých rýb, vrátane lipňa a podustvy ale najviac 7 kg rýb. Vášnivých rybárov určite poteší aj fakt, že napriek veľkej návštevnosti je stále možné chytiť poriadneho „macka“!

Na základe nového usmernenia Plavebnej správy v Žiline sa z dôvodu bezpečnosti vymedzuje časť Bobrovníckej zátoky ako plavebná dráha, v ktorej priestore je zakázaný rybolov. V mieste prístaviska je zakázaná rybačka aj z móla Marina Liptov. Nič to však nemení na fakte, že my sme priatelia rybárov a vyplávať či požičať loďku si od nás kedykoľvek milí rybári môžete. Rovnako tak zakúpiť povolenku na našej recepcii.

No ak by ste predsa len nemali svoj deň, príďte si vychutnať skvelú rybku do našej reštaurácie MARINA. Tešíme sa na vašu návštevu.