Ubytovanie


Zažite čaro ubytovania na Liptove v rezorte MARINA LIPTOV a buďte v neustálom spojení s prírodou. Tú budete cítiť od momentu, kedy sa zobudíte pri východe slnka nad Liptovskou Marou, až do večera, kedy vám jeho posledné lúče nasvietia čarovnú scenériu končiarov Nízkych a Vysokých Tatier.

Užívajte si krásny panoramatický výhľad, no zároveň si doprajte pohodlie domova. V našich vilkách je vám k dispozícii celopresklená obývacia miestnosť, plne vybavená kuchyňa s jedálňou a izby s vlastnými kúpeľňami. No to nie je zďaleka všetko! Určite vás poteší aj prestrešená terasa prispôsobená na rodinné posedenia, či malá trávnatá záhrada, kde sa môžu vyšantiť vaše ratolesti.

Každá z našich viliek vás očarí svojou jedinečnosťou. Momentálne máme pre vás zariadenú VILA PIANO, ktorá sa nesie v modernom vidieckom štýle a ako už napovedá samotný názov, jej súčasťou je aj klavír. To určite ocenia všetci muzikanti a spríjemnia vám svojimi koncertmi nejeden večer. Druhá, VILA MARINA, vás dostane designovým námorníckym štýlom, ktorý si určite zamilujú najmä naši najmenší hostia. Tretia, VILA ALASKA, sa nesie v tmavšom prevedení prinášajúcim pocit lesa a vôňu dreva. Zatiaľ posledná je VILA FJORD so škandinávskym svetlým nádychom a čistým upokojujúcim dizajnom.

Hlavná budova s reštauráciou, wellness a fitness centrom je vzdialená ozaj len pár metrov, takže komfort služieb je zabezpečený. 

Marina Liptov je ideálne miesto ak hľadáte ubytovanie pri akvaparku Tatralandia a Bešeňová, ak si chcete dopriať turistiku v Prosieckej a Kvačianskej doline či navštíviť archeoskanzen Havránok. Veľmi obľúbený Liptovský Ján a Jánska dolina sú vzdialené iba 20 minút cesty autom. Naša poloha zaručuje každodenné možnosti na výlety do okolia Liptova, Oravy a Tatier.

Priatelia, veríme, že práve vďaka tomuto všetkému u nás nájdete miesto pre dokonalý relax, súkromie a spoločne strávený čas s rodinou, či priateľmi. Prežite u nás s nimi neopakovateľné chvíle a spravte zo všedných dní výnimočné.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Informácie o dostupnosti ubytovania získate na rezervacie@marinaliptov.sk alebo na 0902 605 605.