Ubytovanie


Zažite čaro ubytovania na Liptove v rezorte MARINA LIPTOV a buďte v neustálom spojení s prírodou. Tú budete cítiť od momentu, kedy sa zobudíte pri východe slnka nad Liptovskou Marou, až do večera, kedy vám jeho posledné lúče nasvietia čarovnú scenériu končiarov Nízkych a Vysokých Tatier.

Užívajte si krásny panoramatický výhľad, no zároveň si doprajte pohodlie domova. V našich vilkách je vám k dispozícii celopresklená obývacia miestnosť, plne vybavená kuchyňa s jedálňou a izby s vlastnými kúpeľňami. No to nie je zďaleka všetko! Určite vás poteší aj prestrešená terasa prispôsobená na rodinné posedenia, či malá trávnatá záhrada, kde sa môžu vyšantiť vaše ratolesti.

Každá z našich viliek vás očarí svojou jedinečnosťou. Momentálne máme pre vás zariadenú VILU MARINA, ktorá vás dostane designovým námorníckym štýlom, ktorý si určite zamilujú najmä naši najmenší hostia. Druhá, VILA ALASKA, sa nesie v tmavšom prevedení prinášajúcim pocit lesa a vôňu dreva. Zatiaľ posledná je VILA FJORD so škandinávskym svetlým nádychom a čistým upokojujúcim dizajnom.

Hlavná budova s reštauráciou, wellness a fitness centrom je vzdialená ozaj len pár metrov, takže komfort služieb je zabezpečený. 

Marina Liptov je ideálne miesto ak hľadáte ubytovanie pri akvaparku Tatralandia a Bešeňová, ak si chcete dopriať turistiku v Prosieckej a Kvačianskej doline či navštíviť archeoskanzen Havránok. Veľmi obľúbený Liptovský Ján a Jánska dolina sú vzdialené iba 20 minút cesty autom. Naša poloha zaručuje každodenné možnosti na výlety do okolia Liptova, Oravy a Tatier.

Priatelia, veríme, že práve vďaka tomuto všetkému u nás nájdete miesto pre dokonalý relax, súkromie a spoločne strávený čas s rodinou, či priateľmi. Prežite u nás s nimi neopakovateľné chvíle a spravte zo všedných dní výnimočné.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Informácie o dostupnosti ubytovania získate na rezervacie@marinaliptov.sk alebo na 0902 605 605.