Wellness

Doprajte Vášmu telu presne to, čo po náročnom, či poriadne akčnom dni potrebuje a príďte sa zrelaxovať do nášho wellness centra. 

Zažite dokonalé uvoľnenie v jednej zo štyroch sáun, osviežte sa v bazéne a na záver si urobte pohodlie vo vyhrievanom tepidáriu alebo na ležadle s partnerom pri fľaši sektu. Naše wellness vás určite zaujme najmä privátnou atmosférou, ak hľadáte alternatívu k preplneným zariadeniam. Našim úmyslom je vytvoriť možnosť prenajať si celý wellness priestor len pre Vás a vašich priateľov. Aj cez víkendy je pre nás dôležitý váš komfort a tomu je prispôsobená aj maximálna kapacita.

Tak už len zatvorte oči a oddychujte.   

Otváracie hodiny od 1.5.2018 - 15.9.2018

Privátny wellness. Cena 100€ / 2hod.

pondelok - nedeľa 10.00 - 21:00, objednávka vopred aspoň 2h.

Staň sa členom Marina Sport Club iba za 39€ a získaj možnosť výhodne nakúpiť 1 vstup do wellness za cenu 10€. Navyše ti teraz dáme aj 10% zľavu do reštaurácie, parkovanie zdarma a ďalšie výhody. Viac info tu.

---------------------------------------------------------------

Rezervácie na privátny wellness objednávajte prosím na telefónnom čísle 0902 605 605 alebo píšte na rezervacie@marinaliptov.sk


Private wellness

V našom resorte máte možnosť rezervovať si celý wellness s bazénom na dve hodiny len pre Vás a vašeho partnera, rodinu alebo priateľov. Táto služba je určená pre ľudí, ktorí vyhľadávajú súkromie a exkluzivitu.

Vybavenie wellness Marina Liptov


Fínska sauna

Teplota: 90 – 100° C

Odporúčaná dĺžka pobytu: max. 10 - 15 minút

Vlhkosť vzduchu: 10 %

Účinky: regenerácia, celkové posilnenie imunitného systému, relax, prevencia proti prechladnutiu.

Neodporúča sa: pri srdcových ochoreniach, stavoch po infarkte, vysokom krvnom tlaku, akútnych infekčných ochoreniach, osobám starším ako 70 rokov a osobám pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok.


Parná sauna

Teplota: 45°- 50° C

Odporúčaná dĺžka pobytu: 20 – 25 minút

Vlhkosť vzduchu: 95 – 100 %

Účinky: detoxikácia organizmu, posilnenie imunitného systému, naparovanie horných dýchacích ciest


Bio sauna

Teplota: 60° C

Vlhkosť vzduchu: 50%

Odporúčaná dĺžka pobytu: 15-20 minút

Účinky: celkové uvoľnenie, predhriatie a uvoľnenie svalov pred masážou alebo pohybovou aktivitou, prevencia pred vírusovými ochoreniami, detoxikácia organizmu, zlepšenie celkového stavu organizmu.


Aróma sauna

Teplota vzduchu: 80°C

Vlhkosť vzduchu: 20%

Odporúčaná dĺžka pobytu: 10 - 15 minút

Účinky: Účinok tohoto nového fenoménu saunovania je založený na kladnom vplyve čuchových vnemov na psychiku človeka. Túto funkciu zabezpečuje automatická dávkovacia pumpa esencií, ktorá zmiešava vodu s vônným koncentrátom.


Ochladzovací bazén

Pokiaľ Vám nestačí ochladenie pod studenou sprchou, je možno využiť ochladzovací bazén, ktorý pôžitok zo saunovania zvýrazní. 


Relaxačná miestnosť - tepidárium

Urobte si pohodlie na našich ležadlách, odbremeňte sa od starostí a ponorte sa do oázy pokoja. Užívajte si len príjemnú hudbu a vaše "ja"...