Doprajte Vášmu telu presne to, čo po náročnom, či poriadne akčnom dni potrebuje a príďte sa zrelaxovať do nášho wellness centra. 

Zažite dokonalé uvoľnenie v jednej zo štyroch sáun, osviežte sa v bazéne a na záver si urobte pohodlie vo vyhrievanom tepidáriu alebo na ležadle s partnerom pri fľaši sektu. Naše wellness vás určite zaujme najmä privátnou atmosférou, ak hľadáte alternatívu k preplneným zariadeniam.

Tak už len zatvorte oči a oddychujte.


Staň sa členom Marina Sport Club a získaj možnosť výhodne nakúpiť 1 vstup do wellness za cenu 10€. Navyše ti teraz dáme aj 10% zľavu do reštaurácie a ďalšie výhody. Viac info tu.

PRIVATE WELLNESS

V našom rezorte máte možnosť rezervovať si celý wellness s bazénom na dve hodiny len pre Vás a vašeho partnera, rodinu alebo priateľov. Táto služba je určená pre ľudí, ktorí vyhľadávajú súkromie a exkluzivitu.

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK – ŠTVRTOK

na objednávku, min. 2 osoby

PIATOK – NEDEĽA

13.00 – 20.00

 

Vybavenie wellness Marina Liptov

FÍNSKA SAUNA

Teplota: 90 – 100° C

Odporúčaná dĺžka pobytu: max. 10 – 15 minút

Vlhkosť vzduchu: 10 %

PARNÁ SAUNA

Teplota: 45°- 50° C

Odporúčaná dĺžka pobytu: 20 – 25 minút

Vlhkosť vzduchu: 95 – 100 %

BIO SAUNA

Teplota: 60° C

Vlhkosť vzduchu: 50%

Odporúčaná dĺžka pobytu: 15-20 minút

ARÓMA SAUNA

Teplota vzduchu: 80°C

Vlhkosť vzduchu: 20%

Odporúčaná dĺžka pobytu: 10 – 15 minút

OCHLADZOVACÍ BAZÉN

Pokiaľ Vám nestačí ochladenie pod studenou sprchou, je možno využiť ochladzovací bazén, ktorý pôžitok zo saunovania zvýrazní.

RELAXAČNÁ MIESTNOSŤ – TEPIDÁRIUM

Urobte si pohodlie na vyhrievanom sedení, odbremeňte sa od starostí a ponorte sa do oázy pokoja. Užívajte si príjemnú hudbu a vaše „ja“…

Wellness

Bazén