fbpx
               
                   

GastronómiaReštaurácia a bar

Reštaurácia MARINA LIPTOV je jedinečné miesto, ktoré pohladí všetky vaše zmysly zaujímavým interiérom, nádhernými výhľadmi a poctivou kuchyňou.

Reštaurácia Marina Liptov je vzdialená iba 6km od Bešeňovej a 15km od Liptovského Mikuláša a Ružomberka. Je to práve ideálna poloha v srdci Liptova, ktorá láka rodiny a priateľov na milé stretnutia.

Vaše chuťové poháriky si prídu na svoje vďaka poctivým jedlám našej kuchyne, ktoré ulahodia aj mlsným jazýčkom. Naši kuchári sa zameriavajú na prípravu jedál z domácich čerstvých surovín, na rybacie špeciality a pravidelne spolupracujú s lokálnymi farmami.

V lete je veľmi obľúbený Bufet u Bobra na móle, kde si pochutíte na hamburgeroch, pizzy, hot-dogoch či hranolkách. K dispozícii je vonkajšie sedenie na móle so stojanmi na bicykle.

Hľadáte dokonalé miesto na oslavu, svadobnú hostinu či inú krásnu udalosť? Rozprávkovejšie nenájdete! Veď čo viac si priať? Vynikajúce jedlo, nápoje, jedinečné prostredie a ešte krajší výhľad…To všetko nájdete v Marine Liptov!

Napíšte nám na rezervacie@marinaliptov.sk a my vám s radosťou vypracujeme ponuku podľa vašich predstáv.

Tešíme sa na vašu návštevu!

OTVÁRACIE HODINY

REŠTAURÁCIA

Piatok – Nedeľa
11:00 – 20:00

MARINA CAFE

Pondelok – Nedeľa
8:00 – 20:00

 

 

 

Držitelia LRC karty majú v našej reštaurácii aj v Bufete u Bobra 25% zľavu.