fbpx

Akcie leta 2017

Priatelia, toto leto sme pre vás pripravili rôzne akcie pre malých aj veľkých, ponúkneme rôzne hudobné žánre a veríme, že oslovíme čo najviac party ľudí 🙂 

Máme za sebou vydarenú house party na móle s účasťou vyše 400 ľudí. Veríme, že v tomto trende budeme pokračovať.

22.7. je v pláne celodenná žúrka pre milovníkov pop music s DJ Oliverom Fillnerom. Večer od 18.00 patrí koncertu rockovej kapely Signature. Zahrajú nám svoje piesne, ale tešíme sa aj na osvedčené rockové klasiky.

29.7. príde na rád značka Mólo na móle. Tento rok to bude detský workshop, kde sa budeme venovať vaším deťom, ktoré si budú samé vyrábať šaty a módne doplnky. Všetky deti potom vystúpia na záverečnej módnej prehliadke a predvedú tam svoje umenie. Všetko pod dohľadom módnej návrharky Petry Polák.

12.8. usporiadame najväčšiu udalosť leta – prvé narodeniny Mariny Liptov. V priebehu dňa pripravíme program pre rodiny s deťmi v podobe rôznych stanovíšť. Na každom bude prebiehať iný program pod dohľadom našich profesionálnych animátorov. Chýbať nebudú súťaže a veľa atrakcií. Večer už bude patriť viac dospelákom. Hudobný program bude v znamení FUNKY a zahrajú nám postupne DJ Tlamka, Dávid zo Senca – legenda hip hopu a funky a duo Funkadelic Brothers. Odpálime ohňostroj a spoločne sa zabavíme a oslávime jeden rok mariny.

18.8. si prídu na svoje milovníci horúcej latino party. Zahrať nám príde DJ Hajtkovič a tanečné kreácie predvedie Mario Lopez so svojim krásnymi tanečníčkami. Budú vás nielen zabávať, ale aj učiť tancovať salsu. Túto atmosféru vybičujeme skvelými rumovými drinkami.

Všetky akcie prebehnú na našom móle. K dispozícii na móle je gril bar s chuťovkami, skvelými drinkami a našimi sympatickými barmanmi 🙂

Viac info ku každej akcii nájdete na FB.

Tešíme sa na vašu účasť.