O NÁSZažite dokonalú harmóniu človeka a štyroch prírodných živlov.

Športovo – rekreačné stredisko MARINA LIPTOV sa nachádza v malebnej obci Bobrovník, v objatí Chočských vrchov, Západných a Nízkych Tatier a krásnej zátoky Liptovskej Mary.

Vďaka svojej polohe ponúka dokonalé možnosti pre všetkých milovníkov letných aj zimných aktivít. A preto, či už máte radi prechádzky prírodou, vysokohorskú turistiku, cyklistiku, lyžovanie alebo je vašou vášňou voda a holdujete jachtingu, windsurfingu, paddleboardu, veslovaniu, kajaku či dobrej rybačke, u nás si určite prídete na svoje.

Tak sa nechajte zlákať a objavte s nami čaro tohto jedinečného miesta stvoreného na relax a načerpanie novej energie. Buďte v neustálom dotyku s prírodou… Tú budete cítiť na každom kroku a to nielen vďaka neopísateľnému výhľadu, ktorý vás bude sprevádzať kamkoľvek sa pozriete, no aj vďaka jej dokonalej symbióze s architektúrou. Pretože práve ten dych berúci výhľad je tým, čomu sme pre vás podriadili všetko.

Marina Liptov to sú štyri živly…

To je žiarivý oheň, v každom jednom východe a západe slnka. Voda, hlboká, silná a podmanivá, ktorá vás bude objímať všade navôkol. To je zem, taká ťažká, no zároveň krásna a bohatá…A vzduch, prevoňaný všetkými tými krásami navôkol…To sú štyri prírodné živly, len na dotyk od vás.

Marina a jej budúcnosť

Prvá letná sezóna na Marine Liptov bola zahájená v júli 2016. Vôbec prvé rekreačné stredisko v spojení s verejným prístaviskom na Slovensku poskytuje profesionálne zázemie pre milovníkov vodných športov a majiteľov lodí. Súčasťou hlavnej budovy je reštaurácia, bar, recepcia, wellness a fitness centrum.

Najdôležitejším prvkom nášho prístaviska je samotné mólo, kde sa v letnej sezóne odohráva život. Dodáva priestoru hlavnú ideu. Vychutnajte si počas teplých mesiacov atmosféru Mariny pri osviežujúcom drinku, alebo chutnom jedle priamo na móle. Počas leta je v prevádzke aj upravená pláž so vstupom do vody.

Našim zámerom je vytvoriť prímorskú atmosféru za sprievodu hudby, tanca a skvelej zábavy.

Už onedlho budeme pracovať na dobudovaní zadnej časti strediska – v pláne máme vybudovať rekreačné vily a apartmánové domy s možnosťou kúpy a prenájmu a tým zvýšiť ubytovaciu kapacitu v našom stredisku.

Veľkú časť plochy na návrší strediska venujeme kempovým nadšencom a k dispozícii budú aj multifunkčné športové ihriská a eventový stan.

Recepcia

Pohľad z ulice na hlavnú budovu

Verejná pláž

Pohľad z jazera