fbpx
               
                   

O NÁSZažite dokonalú harmóniu človeka a štyroch prírodných živlov.

Športovo – rekreačné stredisko MARINA LIPTOV sa nachádza v malebnej obci Bobrovník, v objatí Chočských vrchov, Západných a Nízkych Tatier a krásnej zátoky Liptovskej Mary.

Vďaka svojej polohe ponúka dokonalé možnosti pre všetkých milovníkov letných aj zimných aktivít. A preto, či už máte radi prechádzky prírodou, vysokohorskú turistiku, cyklistiku, lyžovanie alebo je vašou vášňou voda a holdujete jachtingu, windsurfingu, paddleboardu, veslovaniu, kajaku či dobrej rybačke, u nás si určite prídete na svoje.

Tak sa nechajte zlákať a objavte s nami čaro tohto jedinečného miesta stvoreného na relax a načerpanie novej energie. Buďte v neustálom dotyku s prírodou… Tú budete cítiť na každom kroku a to nielen vďaka neopísateľnému výhľadu, ktorý vás bude sprevádzať kamkoľvek sa pozriete, no aj vďaka jej dokonalej symbióze s architektúrou. Pretože práve ten dych berúci výhľad je tým, čomu sme pre vás podriadili všetko.

Marina Liptov to sú štyri živly…

To je žiarivý oheň, v každom jednom východe a západe slnka. Voda, hlboká, silná a podmanivá, ktorá vás bude objímať všade navôkol. To je zem, taká ťažká, no zároveň krásna a bohatá…A vzduch, prevoňaný všetkými tými krásami navôkol…To sú štyri prírodné živly, len na dotyk od vás.

Marina a jej budúcnosť

Prvá letná sezóna na Marine Liptov bola zahájená v júli 2016. Vôbec prvé rekreačné stredisko v spojení s verejným prístaviskom na Slovensku poskytuje profesionálne zázemie pre milovníkov vodných športov a majiteľov lodí. Súčasťou hlavnej budovy je reštaurácia, bar, recepcia, wellness a fitness centrum.

Najdôležitejším prvkom nášho prístaviska je samotné mólo, kde sa v letnej sezóne odohráva život. Dodáva priestoru hlavnú ideu. Vychutnajte si počas teplých mesiacov atmosféru Mariny pri osviežujúcom drinku, alebo chutnom jedle priamo na móle.

Našim zámerom je vytvoriť prímorskú atmosféru za sprievodu hudby, tanca a skvelej zábavy.

Už onedlho budeme pracovať na dobudovaní zadnej časti strediska – v pláne máme vybudovať ďalšie rekreačné vily a nové apartmánové domy s možnosťou kúpy a prenájmu a tým zvýšiť ubytovaciu kapacitu v našom stredisku.

Veľkú časť plochy na návrší strediska venujeme kempovým nadšencom a k dispozícii budú aj multifunkčné športové ihriská a eventový stan.

Interiér

Exteriér

Verejný priestor Mariny Liptov