O nás

Zažite dokonalú harmóniu človeka a štyroch prírodných živlov...Zažite...MARINU LIPTOV!

Marina Liptov

Športovo - rekreačné centrum MARINA LIPTOV sa nachádza v malebnej obci Bobrovník, v objatí Chočských vrchov, Západných a Nízkych Tatier a krásnej zátoky Liptovskej Mary.

Vďaka svojej polohe ponúka dokonalé možnosti pre všetkých milovníkov letných aj zimných aktivít. A preto, či už máte radi prechádzky prírodou, vysokohorskú turistiku, cyklistiku, lyžovanie alebo je vašou vášňou voda a holdujete kitingu, jachtingu, surfovaniu, či dobrej rybačke, u nás si určite prídete na svoje.

Tak sa nechajte zlákať a objavte s nami čaro tohto jedinečného miesta stvoreného na relax a načerpanie novej energie. Buďte v neustálom dotyku s prírodou... Tú budete cítiť na každom kroku a to nielen vďaka neopísateľnému výhľadu, ktorý vás bude sprevádzať kamkoľvek sa pozriete, no aj vďaka jej dokonalej symbióze s architektúrou. Pretože práve ten dych berúci výhľad je tým, čomu sme pre vás podriadili všetko.

Marina Liptov to sú štyri živly...

To je žiarivý oheň, v každom jednom východe a západe slnka. Voda, hlboká, silná a podmanivá, ktorá vás bude objímať všade navôkol. To je zem, taká ťažká, no zároveň krásna a bohatá...A vzduch, prevoňaný všetkými tými krásami navôkol...To sú štyri prírodné živly, len na dotyk od vás. To je MARINA LIPTOV.

Relaxujte, rozmaznajte sa...

Doprajte si odpočinok po akčnom dni v našom wellnesse. Vychutnajte si jedlo, dobré pitie a skvelý program. Vďaka nášmu personálu sa budete cítiť ako v bavlnke. A našou odmenou bude váš úsmev a spokojnosť! Prijmite pozvanie a dovoľte nám byť vašou prvou dovolenkovou zastávkou, či jej dokonalou záverečnou bodkou. Tešíme sa na vašu návštevu...