O nás

Zažite dokonalú harmóniu človeka a štyroch prírodných živlov...Zažite...MARINU LIPTOV!

Marina Liptov

Športovo - rekreačné stredisko MARINA LIPTOV sa nachádza v malebnej obci Bobrovník, v objatí Chočských vrchov, Západných a Nízkych Tatier a krásnej zátoky Liptovskej Mary.

Vďaka svojej polohe ponúka dokonalé možnosti pre všetkých milovníkov letných aj zimných aktivít. A preto, či už máte radi prechádzky prírodou, vysokohorskú turistiku, cyklistiku, lyžovanie alebo je vašou vášňou voda a holdujete jachtingu, windsurfingu, paddleboardu, veslovaniu, kajaku či dobrej rybačke, u nás si určite prídete na svoje.

Tak sa nechajte zlákať a objavte s nami čaro tohto jedinečného miesta stvoreného na relax a načerpanie novej energie. Buďte v neustálom dotyku s prírodou... Tú budete cítiť na každom kroku a to nielen vďaka neopísateľnému výhľadu, ktorý vás bude sprevádzať kamkoľvek sa pozriete, no aj vďaka jej dokonalej symbióze s architektúrou. Pretože práve ten dych berúci výhľad je tým, čomu sme pre vás podriadili všetko.

Marina Liptov to sú štyri živly...

To je žiarivý oheň, v každom jednom východe a západe slnka. Voda, hlboká, silná a podmanivá, ktorá vás bude objímať všade navôkol. To je zem, taká ťažká, no zároveň krásna a bohatá...A vzduch, prevoňaný všetkými tými krásami navôkol...To sú štyri prírodné živly, len na dotyk od vás. To je MARINA LIPTOV.

Kto sme a kam smerujeme...

Marina Liptov bola otvorená v lete 2016 ako jedinečné rekreačné stredisko. Je to prvá verejná marina na Slovensku s profesionálnym zázemím pre majiteľov lodí a milovníkov vodných športov. Hlavná budova ponúka služby recepcie, reštaurácie, wellness a fitness centra. Najdôležitejšou súčasťou celého strediska je samotné mólo, ktoré dáva celému priestoru myšlienku a jedinečnosť.

Mólo je nielen prístaviskom pre kotviace lode, ale zároveň aj priestorom na oddych pri skvelom jedle a nápojoch podávaných priamo na ňom. V letnej sezóne je v prevádzke pláž, kde plánujeme vytvoriť lepšie podmienky na kúpanie. Toto všetko za sprievodu hudby, tanca, zábavy a smiechu.

V blízkej budúcnosti budeme zveľaďovať zadnú časť Mariny. Veľkú časť priestoru venujeme kempovým nadšencom, vybudujeme športové ihriská a samozrejme pribudne aj viac ubytovacích kapacít v podobne rekreačných vil a apartmanových domov.