Eventy

Micro Class World Championship 2019
jún 17, 2019 0

Jedinečná šanca zažiť Majstrovstvá sveta v jachtingu triedy Micro Class – 1x na slovenských vodách. Podujatie celonárodného významu sa bude konať v Marine Liptov. Pozývame všetkých fanúšikov plachtenia a lodí.

Celý článok
Marina Vibes volume 4
jún 5, 2019 0

DJ Tlama and DJ Drahosh rozpútajú ďalšiu house party v exkluzívnom prostredí Mariny Liptov na brehu Liptovskej Mary. Po štvrtykrát sa stretneme, ale prvykrát na pláži hneď vedľa vyhliadkového móla. Tento rok zase lepší zvuk a lepšie svetlá zaručia letný party zážitok.

Celý článok
Marina RUN 2019
máj 15, 2019 0

Marina run sú behy organizované popri pobreží oceánu. V zahraničí sa Marina Run beží v Singapure, Austrálii, či Amerike.
Marina RUN je prvý slovenský ročník behu popri našom mori – Liptovskej Mare!

Celý článok
5. environmentálny deň – čistenie brehov Liptovskej Mary
apríl 8, 2019 0

ČISTENIE BREHOV LIPTOVSKEJ MARY V piatok 26. 4. 2019 sa uskutoční už 5. environmentálny deň na Liptove. Zber bude prebiehať na viacerých častiach Liptovskej Mary od 8:30. Na každom zbernom mieste bude jeden pracovník, ktorý bude organizovať dobrovoľníkov na danom mieste.  Po zbere bude zabezpečený autobus, ktorý môžu účastníci podujatia využiť na dopravu do Koliby […]

Celý článok
Degustačný večer s Martinom Záhumenským
marec 13, 2019 0

Spojenie unikátneho priestoru a dokonalého jedla je zárukou nezabudnuteľného zážitku. A presne ten vám ponúkame prvú aprílovú sobotu v reštaurácii Mariny Liptov. Letná sezóna už klope na dvere a my od mája pre vás opäť otvoríme vašu obľúbenú reštauráciu. Nabažiť vás chceme jedinečnou ochutnávkou kuchárskeho umenia spojeného s ochutnávkou výberových vín. Rozhodli sme sa pre […]

Celý článok