Novinky

Kačacie hody v Marine Liptov už od 21.9.2017

Náš šefkuchár Ján Dudáš (člen Gourmet klubu) pre vás pripravil chutné menu z prémiových kačiek chovaných pre nás špeciálne pre toto obdobie.

čítaj viac >

Latino večer v Marine Liptov

Posledná žúrka leta sa bude niesť v znamení horúceho latino večera a noci.

čítaj viac >

1. narodeniny Mariny Liptov + krst nového prístaviska

Druhú augustovú sobotu od 11.00 oslavuje Marina Liptov svoje prvé narodeniny a chce ich osláviť s vami.

čítaj viac >

Predstavujeme vám akcie leta 2017

Pozývame vás na kultúrno-spoločensko-hudobné akcie v stredisku Marina Liptov.

čítaj viac >

Marina Vibes II

Leto je pomaly v plnom prúde a my ho chceme privítať poriadnou house párty priamo na móle. Budete tam s nami? :)

čítaj viac >

Divadelné predstavenie Soľ nad zlato.

Aj vy ste ako dieťa vždy čakali, kedy jeden z rodičov zoberie do rúk tú veľkú knihu a spolu sa vyberiete do sveta fantázie?

čítaj viac >

Jahňacie hody za sprievodu folklórnej skupiny Podžiaran

Príďte si pochutnať na receptoch z čerstvej jahňaciny z farmy v Liptovskej Anne a zabaviť sa na folklórnom vystúpení skupiny Podžiaran.

čítaj viac >

Rodinné obedy a predĺžený wellness cez víkend

Neseďte cez víkend s rodinkou doma. Príďte na rodinný obed do Marina Liptov. Obed podávame v čase od 11:00-15:00. Pred alebo po chutnom jedle navštívte náš wellness a vyšantite sa s deťmi v bazéne.

čítaj viac >

O dvoch s Jurajom Šoko Tabačekom a Tomášom Hudákom

Stand-up comedy je forma komédie charakteristická živým a sólovým vystúpením komika pred jeho obecenstvom. Hlavným nástrojom komédie je verbálny prejav a obvykle pozostáva z rozprávania vtipov a vtipnej interpretácie najrôznejších tém a udalostí v živote ľudí a spoločnosti.

čítaj viac >

O živote s fotografiou s Jankou Eviakovou

Poznáte tú situáciu, keď večer sedíte s pohárom vína pred TV a popritom rolujete FB stránku? Keďže patrím do kategórie, že všetci okolo mňa čakajú, rodia alebo majú deti, tak prirodzene mi vyskakujú fotky s detičkami alebo so svadbami. Presne takto som si začala všímať čoraz častejšie sa skloňujúce meno – Jana Eviaková.

čítaj viac >

Nové trendy v gastronómii s Dušanom Plichtom

Milovníci zdravej výživy - doprajte si počas fašiangov zdravé hody. 4.februára o 18.00 Vás pozývame na viac-chodové fit menu vytvorené známym food bloggerom a trénerom životosprávy - DUŠANOM PLICHTOM. Počas večere bude prebiehať diskusia o zdravom životnom štýle a predstavenie jednotlivých chodov. Ochutnávať budeme skvelú Power Coffee.

čítaj viac >

Luxusná zastávka na brehu Liptovskej Mary

Ak máte radi turistiku, Liptov a radi si pochutnáte na skvelej kuchyni urobte si počas svojho tripu malú zastávku. Dokonalé služby, rýchla dostupnosť, atraktívna vodná hladina – to všetko ponúka nový rezort v Bobrovníku.

čítaj viac >

Špeciálny kasting do Mojej mamy: Najlepšia zábava a varenie naživo s Juniorom!

Takýto kasting sme tu ešte nemali. Tentoraz máme ďalšiu skvelú správu nielen pre všetkých milovníkov dobrého jedla a relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja, ale aj pre fanúšikov obľúbeného a ostrieľaného moderátora tejto šou Milana „Juniora“ Zimnýkovala.

čítaj viac >

Marina Liptov - Vaše vysnívané miesto

Priatelia, zatvorte oči a predstavte si vaše vysnívané miesto. Miesto, kam by ste chceli ujsť pred všetkými starosťami, povinnosťami, či každodenným stresom a to pokojne aj hneď!

čítaj viac >