Program

Dvojkoncert Barbora Hazuchová s kapelou + Dávid Bílek

Na mólo Mariny Liptov si príďte vychutnať jedinečný DVOJKONCERT mladých muzikantov, ktorých sa určite oplatí vidieť.

čítaj viac >

Narodeninová party EGO & DJ Hajtkovič

Príď s nami osláviť druhé narodeniny Mariny Liptov. ​Tento rok sme to poňali ako veľkú žúrku a veríme, že na nej nebudeš chýbať.

čítaj viac >

Latino Full Moon Party

Miešané drinky, krásne ženy, horúca samba, čača či rumba a ku tomu spln mesiaca. Môže byť lepšia kombinácia? :)

čítaj viac >

Marina Vibes III

Leto sa nám pomaly blíži a my ho chceme privítať tak ako sa patrí - poriadnou žúrkou. :) Príďte ho privítať spolu s nami na jedinečnú house party priamo na móle - na Marina Vibes.

čítaj viac >

Divadielko na móle O troch grošoch

Ha, najjasnejší kráľu, ja mám na deň tri groše.“ Zadivil sa kráľ nad tým a opýtal sa ho, ako môže z tých troch grošov vyžiť. „Jaj, vaša jasnosť, čoby len vyžiť, to by ešte bolo ľahko, ale ja z tých troch grošov prvý vraciam, druhý požičiavam a iba na tom treťom sám žijem.“

čítaj viac >

Polievkový festival

Na Liptove sa organizujú súťaže vo varení halušiek, ale čo tak súťaž o najchutnejšiu polievku? Príďte nám navariť tú svoju a dokážte nám, že je najchutnejšia. Prezentujte nám svoje kulinárske umenie, ako amatérsky súťažný tím a získajte varešku, ako hlavnú cenu.

čítaj viac >

Buď aj ty kapitán - školské výlety

Zober všetkých spolužiakov a poďte sa plaviť po Liptovskej Mare. Oblečte si pásikavé tričká, pribaľte dobrú náladu a o ostatné sa postaráme my.

čítaj viac >

Beseda s autorkou o najúspešnejšej knihe roku 2017- Mengeleho dievča

Nechajte sa pozvať na besedu o najúspešnejšej knihe za rok 2017 a spoločne si zaspomínajme na ženu, ktorej skutočne patrí náš veľký obdiv.

čítaj viac >

#hybajcestovať alebo cestovateľské rozprávanie o živote na Filipínach

Nechajte sa pozvať a príďte si vypočuť príjemné, neformálne cestovateľské rozprávanie o nádhernej prírode, ostrovnom živote vysmiatych ľudí, raji surferov a domove tých najlepších tuniakov.

čítaj viac >

Valentínsky pobyt v Marine Liptov

Príďte sa ubytovať do našej luxusnej vily s panoramatickým výhľadom na Liptovskú Maru obklopenú Tatrami. Zabaľte sa do deky, zapálte si oheň v krbe a užívajte si nádherné prostredie. Oddychujte v spoločnom objatí v saunovom svete a vychutnávajte si romantickú večeru pri sviečkach. Ľúbte sa v Marine Liptov :)

čítaj viac >

Jazzový večer na Marine + degustácia škótskej whisky a prémiových cigár

Tentoraz sme si pre vás pripravili event trošku z iného súdka. Na Marine radi podporujeme kvalitnú hudbu a vždy nás poteší, keď môžeme podporiť aj lokálnych umelcov. Vo februári sa v našej reštaurácii predstaví jazzové trio, ktoré nesie názov Valér Miko Trio.

čítaj viac >

Vianočné trhy na Mare - 10.12.2018

Historicky prvé Vianočné trhy na Liptovskej Mare sa uskutočnia na móle strediska Marina Liptov na druhú adventnú nedeľu od 13.00. Pozvaní ste úplne všetci!

čítaj viac >

Marina kvízy

Tie najlepšie tímy z Mikuláša a Ružomberka si to rozdajú na polceste v Marine Liptov. Vítané sú tímy aj z iných okresov. Bude to určite veľký súboj mozgov :)

čítaj viac >

Firemné večierky a kapustnice

Príďte sa s kolegami zabaviť do Mariny Liptov a zažite niečo výnimočné.

čítaj viac >

Kačacie hody v Marine Liptov

Náš šefkuchár Ján Dudáš (člen Gourmet klubu) pre vás pripravil chutné menu z prémiových kačiek chovaných pre nás špeciálne pre toto obdobie.

čítaj viac >

Latino večer v Marine Liptov

Posledná žúrka leta sa bude niesť v znamení horúceho latino večera a noci.

čítaj viac >

1. narodeniny Mariny Liptov + krst nového prístaviska

Druhú augustovú sobotu od 11.00 oslavuje Marina Liptov svoje prvé narodeniny a chce ich osláviť s vami.

čítaj viac >

Predstavujeme vám akcie leta 2017

Pozývame vás na kultúrno-spoločensko-hudobné akcie v stredisku Marina Liptov.

čítaj viac >

Marina Vibes II

Leto je pomaly v plnom prúde a my ho chceme privítať poriadnou house párty priamo na móle. Budete tam s nami? :)

čítaj viac >

Divadelné predstavenie Soľ nad zlato.

Aj vy ste ako dieťa vždy čakali, kedy jeden z rodičov zoberie do rúk tú veľkú knihu a spolu sa vyberiete do sveta fantázie?

čítaj viac >

Jahňacie hody za sprievodu folklórnej skupiny Podžiaran

Príďte si pochutnať na receptoch z čerstvej jahňaciny z farmy v Liptovskej Anne a zabaviť sa na folklórnom vystúpení skupiny Podžiaran.

čítaj viac >

Rodinné obedy a predĺžený wellness cez víkend

Neseďte cez víkend s rodinkou doma. Príďte na rodinný obed do Marina Liptov. Obed podávame v čase od 11:00-15:00. Pred alebo po chutnom jedle navštívte náš wellness a vyšantite sa s deťmi v bazéne.

čítaj viac >

O dvoch s Jurajom Šoko Tabačekom a Tomášom Hudákom

Stand-up comedy je forma komédie charakteristická živým a sólovým vystúpením komika pred jeho obecenstvom. Hlavným nástrojom komédie je verbálny prejav a obvykle pozostáva z rozprávania vtipov a vtipnej interpretácie najrôznejších tém a udalostí v živote ľudí a spoločnosti.

čítaj viac >

O živote s fotografiou s Jankou Eviakovou

Poznáte tú situáciu, keď večer sedíte s pohárom vína pred TV a popritom rolujete FB stránku? Keďže patrím do kategórie, že všetci okolo mňa čakajú, rodia alebo majú deti, tak prirodzene mi vyskakujú fotky s detičkami alebo so svadbami. Presne takto som si začala všímať čoraz častejšie sa skloňujúce meno – Jana Eviaková.

čítaj viac >

Nové trendy v gastronómii s Dušanom Plichtom

Milovníci zdravej výživy - doprajte si počas fašiangov zdravé hody. 4.februára o 18.00 Vás pozývame na viac-chodové fit menu vytvorené známym food bloggerom a trénerom životosprávy - DUŠANOM PLICHTOM. Počas večere bude prebiehať diskusia o zdravom životnom štýle a predstavenie jednotlivých chodov. Ochutnávať budeme skvelú Power Coffee.

čítaj viac >

Luxusná zastávka na brehu Liptovskej Mary

Ak máte radi turistiku, Liptov a radi si pochutnáte na skvelej kuchyni urobte si počas svojho tripu malú zastávku. Dokonalé služby, rýchla dostupnosť, atraktívna vodná hladina – to všetko ponúka nový rezort v Bobrovníku.

čítaj viac >

Špeciálny kasting do Mojej mamy: Najlepšia zábava a varenie naživo s Juniorom!

Takýto kasting sme tu ešte nemali. Tentoraz máme ďalšiu skvelú správu nielen pre všetkých milovníkov dobrého jedla a relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja, ale aj pre fanúšikov obľúbeného a ostrieľaného moderátora tejto šou Milana „Juniora“ Zimnýkovala.

čítaj viac >

Marina Liptov - Vaše vysnívané miesto

Priatelia, zatvorte oči a predstavte si vaše vysnívané miesto. Miesto, kam by ste chceli ujsť pred všetkými starosťami, povinnosťami, či každodenným stresom a to pokojne aj hneď!

čítaj viac >