Prístav a lodenica

Mólo

Mólo...to je láska na prvý pohľad. Korzo. Je to cieľ vašej prechádzky. Miesto odkiaľ sa naskytajú nádherné výhľady na tatranské končiare. Naše pochôdzne mólo je prístavom nielen pre všetkých lodiarov, no pevne veríme, že aj tým vašim. Je náučným chodníkom, kde pripravujeme tabule s informáciami o miestnom vtáctve, rybách, zverine a pohoriach. Nezabudneme ani na históriu Liptovskej Mary a jej okolia.

Veď si to len predstavte... 

Liptovská Mara ako na dlani, na tvári len príjemný vánok a k tomu drink s priateľmi. Vravíte, že ste skôr "akčný" typ a dlho len tak neobsedíte? Tak si poďte zacvičiť! Priamo na pláži pri móle sme pre vás nachystali jedinečné outdoorové fitko, ktoré môžete využívať kedykoľvek dostanete chuť. V letnej sezóne chystáme relax zónu s atraktívnymi baldachýnmi, ležadlami a tulivakmi. Na trávnatej ploche si môžete zašportovať a tí najmenší sa vyšantia v detskom ihrisku s bohatými atrakciami a drevenými sochami.

A jedinečnosť je niečo, čo nášmu mólu rozhodne nechýba! Táto drevená krása sa totiž rozprestiera na ploche neuveriteľných 900 m2 a je unikátom vôbec na celom Slovensku!


Lodenica

Kapitáni, jachtári, paddleboardisti, vodný lyžiari, rybári skrátka všetci priatelia a milovníci vody, neváhajte a "zakotvite" v MARINA LIPTOV. Naša lodenica je vám plne k dispozícii. Dovoľte práve nám byť vašim prístavom, doprajte si po plavbe skvelé jedlo v našej a la carte reštaurácii. Vyhrejte sa pri dobrom drinku alebo pivečku v gril bare na móle.

Ak patríte k majiteľom plavidla, využite skvelú ponuku a zakúpte si alebo prenajmite vaše miesto v našom prístave, ktoré tu bude vždy pre vás! Viac informácii získate v požičovni lodí alebo na recepcii.

Že loďku nemáte a túžite preskúmať krásy zátok Liptovskej Mary? Žiaden problém, prenajmite si ju u nás! Alebo využite naše služby a nechajte sa trošku rozmaznávať. Pripravili sme pre vás totiž aj fantastické vyhliadkové plavby na rýchločlne. A verte, to je niečo, čomu ťažko odoláte! Menší výletníci si u nás taktiež prídu na svoje a určite ocenia aj pramice, vodné bicykle, paddleboardy, či kanoe. 

No priatelia, ako sa vraví, radšej raz vidieť, ako stokrát počuť :) Tak prijmite naše pozvanie a doprajte si zážitky plné slnka, pohody, smiechu a vody. Objavte čaro MARINY LIPTOV.

V prípade záujmu o zapožičanie lode, kanoe alebo pramice si pozrite náš cenník.

Technický popis

  • plánovaná kapacita na kotvenie lodí: 60 miest

Cenník kotvenia lodí

Spustenie lode   20€
Jednorázové parkovanie cez deň bez časového limitu 
alebo zdarma pri konzumácii min. 20€  
preukázané pracovníkovi lodenice
10€
Parkovanie 1 noc25€ / noc
Parkovanie  2-3 nocí20€ / noc
Parkovanie  4-7 nocí13€ / noc
Parkovanie 8-14 nocí10€ / noc
Parkovanie 15-30 nocí7€ / noc
Parkovanie 1 mesiac200€
Parkovanie 3 mesiace600€
Parkovanie 6 mesiacov1200€
Uskladnenie lode na zimu2€ / deň
Servis pracovníka lodenice, umývanie lode 20€ / hod.
Donáška PHM 80l + cena PHM     20€