Prístavisko a lodenica

Kotviace miesta pre Vaše plavidlo už v predaji!

Lodenica

U nás zakotvíte, či ste kapitán, jachtár, vodný skútrista, rybár, alebo len milovník vody. Marina Liptov je prístav pre Vás.

Máte loď, či jachtu? Využite skvelú ponuku a prenajmite si Vaše miesto v našom prístavisku, ktoré tu bude vždy pre Vás! 

Viac informácii získate na recepcii alebo na marina@marinaliptov.sk

Že loďku nemáte a túžite preskúmať krásy zátok Liptovskej Mary? Žiaden problém, prenajmite si ju u nás! Alebo využite naše služby a nechajte sa trošku rozmaznávať. Pripravili sme pre Vás totiž aj fantastické vyhliadkové plavby na rýchločlne. A verte, to je niečo, čomu ťažko odoláte! Menší výletníci si u nás taktiež prídu na svoje. Ocenia elektrolode, pramice, vodné bicykle, paddleboardy, či kanoe. 

Presvedčte sa na vlastné oči a objavte čaro Mariny Liptov


Mólo

Naše mólo si zamilujete. Je to korzo a miesto, odkiaľ sa naskytnú výhľady na tatranské končiare. Je prístavom nielen pre kotviace lode, ale aj pre Vás. Tak nachvíľu zakotvite a vydýchnite si. Je tiež náučným chodníkom, kde pripravujeme tabule s informáciami o miestnom vtáctve, rybách, zverine a pohoriach. Dozviete sa niečo aj o histórii Liptovskej Mary a jej okolia.

Užívajte si drink s priateľmi s Liptovskou Marou ako na dlani. Pre aktívnych ľudí sme nachystali na pláži jedinečné outdoorové fitko, ktoré môžete využiť naozaj kedykoľvek. V letnej sezóne chystáme relax zónu s atraktívnymi baldachýnmi, ležadlami a tulivakmi. Na trávnatej ploche môžete športovať, zatiaľ čo tí najmenší sa vyšantia na detskom ihrisku s kopou atrakcií.

Naše mólo je jedinečné. Táto drevená krása sa rozprestiera na ploche neuveriteľných 2000 metrov štvorcových a je unikátom vôbec na celom Slovensku!