You are currently viewing Latino Party na Marine

Latino Party na Marine

Latino Party na móle Marina Liptov! 

Pripravte sa na nezabudnuteľnú noc plnú tanca, hudby a skvelej atmosféry! Pozývame vás na jedinečnú Latino Party, ktorá sa uskutoční 26. júla 2024 na nádhernom móle Marina Liptov.

Mario Lopez & Dance Company
Naša hviezda večera, charizmatický Mario Lopez, vystúpi so svojou skvelou Dance Company a tromi talentovanými tanečníčkami. Pripravte sa na úžasnú tanečnú show, ktorá vás strhne a rozprúdi krv v žilách!

DJ Hajtkovič 
O perfektnú hudobnú atmosféru sa postará známy DJ Hajtkovič, ktorý vám namixuje tie najlepšie latino hity a postarí sa o nezabudnuteľnú diskotéku až do skorých ranných hodín.

Tanec, Hudba a Zábava
Čaká vás večer plný rytmickej hudby, vášnivého tanca a skvelej zábavy pod hviezdnou oblohou priamo na móle Marina Liptov. Nezmeškajte túto príležitosť zažiť atmosféru pravého latino večera!

Nezabudnuteľná Letná Noc
Pripravte sa na letnú noc plnú energie, tanca a výbornej spoločnosti. Latino Party na móle Marina Liptov je udalosť, ktorú si nesmiete nechať ujsť!

Vidíme sa 26. júla 2024 na móle Marina Liptov. ¡Vamos a bailar! 💃🕺

Vstupenky 

  • Predpredaj na stránke invition.eu: 12 €
  • Na mieste: 15 €

Pre tých, ktorí si chcú užiť večer so štýlom, ponúkame špeciálnu vstupenku pre 5 osôb za 120 €. Tento exkluzívny balíček obsahuje vlastné sedenie a dve fľaše prosecca, aby váš večer bol ešte výnimočnejší!