fbpx

Jazzový večer na Marine

Jazzový večer + degustácia škótskej whisky.

Tentoraz sme si pre vás pripravili event trošku z iného súdka.

Na Marine radi podporujeme kvalitnú hudbu a vždy nás poteší, keď môžeme podporiť aj lokálnych umelcov. Vo februári sa v našej reštaurácii predstaví jazzové trio, ktoré nesie názov Valér Miko Trio.

Jazzové trio tvoria hudobníci Valér Miko, Tamás Belicza a Juraj Raši. Hudobník, frontman a zároveň jej klavírista Valér Miko v nej prezentuje vlastné kompozície v triovom formáte. Zvuková jednota a variabilita zároveň ponúka zaujímavú víziu moderného konceptu klavírneho tria. Atmosféra skladieb sa nesie v romanticko – expresívnom duchu, štýlovo na rozhraní klasiky a džezu. Priestor však dostáva aj spontánna improvizácia, hlavne v sólových častiach.

Trio stabilne koncertuje už do roku 2014 a v roku 2015 sa stali absolútnymi víťazmi slovenskej súťaže Jazz Start Up.

V marci roku 2016 im vyšiel  debutový album s názvom “Vibrations, States, Emotions“. Druhé štúdiové CD s názvom „Random Coincidences“ vydali v októbri minulého roka.

Okrem toho, že trio hráva na Mikulášskom Jazzovom festivale, tak ste ich mohli vidieť aj na festivale Tatralfowers vo Vysokých Tatrách, na Bratislavských Jazzových dňoch, v Blue Note Jazz clube v Novom Meste nad Váhom alebo aj na Hevhetia festivale – Opus Jazz Club v Budapešti.

Termín: 24.2.2018
Čas: 19:00-21:00
Vstupné: 10€/osoba

Počet miest je limitovaný.

Rezervácia potrebná vopred na +421 902 605 605 alebo na rezervacie@marinaliptov.sk

V rámci večera bude prebiehať riadená degustácia škótskej whisky single malt. Venovať sa vám bude Filip Navrátil, odborník v tejto oblasti. Dozviete sa veľa zaujímavého a budete mať možnosť zakúpiť si výhodné degustačné menu.

Určite sa máte na čo tešiť, tak si nenechajte ujsť tento komorný, ale o to emotívnejší jazzový koncert spojený s degustáciou škótských single maltov a prémiových cigár z Dominikánskej republiky a Nikaraguyi.

Tešíme sa na vašu účasť 🙂