fbpx

Ekosystém budúcnosti

Viete si predstaviť miesto, ktoré spája nádhernú prírodu s exkluzívnym bývaním a možnosťami aktívneho oddychu v jedno? V absolútnu symbiózu matky Zeme s človekom, ktorý toto miesto môže vyhlásiť za svoj domov? Tieto predstavy sa zhmotnili do reality a dostali názov Marina Liptov.   

Myšlienka vytvoriť modernú infraštruktúru rešpektujúcu prírodu navôkol sa stala skutočnosťou v malebnej obci Bobrovník na brehu Liptovskej Mary v objatí najkrajších slovenských končiarov. Samotná poloha garantuje harmóniu a absolútny pokoj v duši. No ambície boli povýšiť tento priestor na funkčný ekosystém, ktorý predstavuje viac než iba dovolenkové bývanie a rekreačné aktivity.

Marina Liptov je miestom, ktoré integruje hneď niekoľko dôležitých faktorov pre komfortný život s tým najluxusnejším výhľadom. A to výhľadom do budúcnosti. 

Nový projekt Apartmány Marina Liptov sú čerešničkou na torte už vybudovanej infraštruktúry. Sú vaším novým vysnívaným domovom. Sú ideálnym miestom na budovanie rodiny. Sú letným sídlom s nekonečnými možnosťami zábavy. Sú šikovnou investíciou. Či sú tým najpohodlnejším odpočinkovým miestom, kde sa zregenerujete a rozmaznáte zároveň. 

33 nových apartmánov perfektne zapadajúcich do scénického prostredia ulahodí aj tým najnáročnejším. A ich noví majitelia sa už môžu tešiť na exkluzívny život v prírode s výhodami infraštruktúry Marina Liptov a v blízkosti obcí s plnou vybavenosťou. 

Projekt apartmánov prišiel ako prirodzený krok v progrese ekosystému Marina Liptov. Ekosystému, ktorý ponúka široké možnosti vyžitia sa počas všetkých ročných období. PrístaviskoMarina Boat Clubkurz vodcu malého plavidla, vyhliadkové plavbyrybárčeniepožičovňa lodí či vodné športy sú doménou strediska vďaka tesnej blízkosti Liptovskej Mary. Gastronomická reštaurácia s baromfitness a wellnessdetské ihriskoubytovaniev podobe rekreačných víl a mobilných domov, glampingové stany a kemp, či požičovňa bicyklov a kolobežiek sú ukážkou služieb, ktoré si užijete na pevnej pôde. 

Túžba zveľaďovať priestor Marina Liptov a vytvoriť komunitu prináša stále nové príležitosti na aktívny oddych a pohodlné bývanie v tejto lukratívnej oblasti. A súčasťou ekosystému budúcnosti môžete byť aj vy. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Tešíme sa na vás!