Marina Liptov - Vaše vysnívané miesto

Priatelia, zatvorte oči a predstavte si vaše vysnívané miesto. Miesto, kam by ste chceli ujsť pred všetkými starosťami, povinnosťami, či každodenným stresom a to pokojne aj hneď! Také, ktoré by bolo štartom vašej dovolenkovej cesty, jej dokonalou záverečnou bodkou, no pokojne aj malým, víkendovým "únikom". Že také nepoznáte? No dobre, dobre, dáme vám malú nápovedu. Stačí, ak sa nami necháte zlákať do Bobrovníka, malebnej obce v objatí Tatier, Chočských vrchov a nádhernej Liptovskej Mary. Presne tam totiž nájdete dokonalé miesto s dych berúcim výhľadom na krásne Nízke Tatry, zelené lúky, rozprávkové pasienky, "posiate" ovečkami a na okolité lesy. Jediné, čo musíte urobiť je prijať naše pozvanie do novootvoreného športovo - rekreačného centra, Marina Liptov!

Práve vďaka svojej polohe ponúka Marina Liptov priam dokonalé možnosti pre všetkých milovníkov aktívneho odpočinku. Vášnivých cyklistov určite poteší, že Jasná je len na skok od nás a o cyklotrasy s neuveriteľným výhľadom teda nebude núdza! Oplatí sa však aj zosadnúť z bicykla a užiť si prechádzky prírodou, či dať si trochu do tela a vybrať sa na poriadnu túru! A za odmenu si dopriať fantastický zážitok v podobe vyhliadkovej jazdy alebo využiť náš prenájom lodí na Liptovskej Mare! No to nie je rozhodne všetko čo Marina Liptov ponúka! Ak holdujete kitingu, jachtingu, surfovaniu, či dobrej rybačke, rozhodne si taktiež prídete na svoje a vychutnáte si tieto športy v dokonalých podmienkach! Akčnejšie typy určite ocenia aj jedinečné outdoorové fitko, ktoré sme vybudovali na móle priamo na hladine Liptovskej Mary a to na ploche neuveriteľných 900 m2! A verte, to je niečo, čo musíte vyskúšať! Veď si to len predstavte, Liptovská Mara ako na dlani a vy cítite len príjemný vánok vo vlasoch a počujete šum vody. Tomu sa len ťažko odoláva, čo poviete? :)

No ak predsa len patríte k tým, ktorí na dovolenke skutočne radi leňošia, príďte medzi nás a vychutnajte si teplé slnečné lúče a vodu. Prejdite sa po pláži, nechajte trávu pohladiť vaše bosé bohy, hádžte si s deťmi žabky do vody, požičajte loďku... Alebo sa jednoducho vyblbnite s priateľmi! Čo si budeme klamať, aj to sem tam treba :)

Rovnako ako si po celom dni treba dopriať odpočinok a samozrejme aj skvelé jedlo. Práve pre vás dokončujeme wellness, kde si môžete oddýchnuť v jednej zo sáun, zaplávať si v bazéne alebo totálne "vypnúť" v relaxačnej miestnosti. A potom sa už len pohodlne presunúť do reštaurácie a dopriať si gurmánsky zážitok v podobe dobrôt, ktoré uspokoja aj tie najmlsnejšie jazýčky. A to aj tie najnáročnejšie, detské :) Nuž a ako bodku na záver si doprajte dobre vychladené pivko, či skvelý drink na terase s dych berúcim výhľadom na krásnu hladinu Liptovskej Mary. Priatelia, tak neváhajte, príďte k nám a užite si dni plné oddychu, pohody a smiechu! Užite si ... Marinu Liptov!

Tešíme sa na vašu návštevu!