fbpx

1. narodeniny Mariny Liptov

Druhú augustovú sobotu od 11.00 oslavuje Marina Liptov svoje prvé narodeniny a chce ich osláviť s vami. 😊

Zároveň to bude oficiálne otvorenie a pokrstenie najväčšieho móla a prístaviska na Liptovskej Mare. Pozývame všetkých lodiarov a nadšencov vody, aby k nám priplávali a vytvorili pravú lodiarsku atmosféru.

Pripravili sme si pre vás špeciálny celodenný program, ktorý sa vám veríme bude páčiť. Deťom sa budeme venovať na niekoľkých stanovištiach pod dohľadom našich profesionálnych animátorov.

S deťmi budeme veľa súťažiť, hľadať stratený poklad, pomaľujeme si tváre, vytvoríme si peknú pamiatku a mnoho ďalších aktivít. V stredisku sme pridali obľúbenú námornícku fotostenu s kormidlom a máme už aj detské ihrisko s atrakciami.

Dámy sa zveria do šikovných rúk dievčatám z Mary Kay a páni si zahrajú vodné pólo na kolesách. Samozrejme si budete môcť celý deň prenajať loďky, vodné bicykle, paddleboardy, kanoe a iné športové potreby.

Pre milovníkov dobrého jedla predstavíme live cooking show so šéfkuchármi – Kamilom Krafčíkom z reštaurácie Rodosto a našim Jánom Dudášom z Mariny Liptov. Prebiehať budú ochutnávky čerstvých syrov, zeleniny a ovocia či chutných mäsových výrobkov.

O 21.30 odpálime jedinečný ohňostroj.

Celú atmosféru budú celý deň až do druhej rána dotvárať v rytme funky DJ Tlama (JTBIG)Funkadelic Brothers (DJ Koki and Matthew Sax) a legenda funky a rapu David zo Senca.

Nechajte sa pozvať a oslavujte s nami. 😊 My tam budeme, a vy?